Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Armii Poznań
-
-Żniwna
-
-Pasieka
-
-Kmieca
-
-Przełajowa
-
-Wilczak
-
2'Serbska
-
3'Włodarska
-
4'Lechicka/Naramowicka
-
5'Naramowice
-
6'Os. Łokietka
-
7'Jasna Rola
-
9'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 32 46 53 |
5 | 07 22 36 51 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 36 51 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 31 54 |
5 | 17 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 44 |
6 | 10 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 30 |
10 | 00 30 54 |
11 | 13 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych