Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Armii Poznań
-
-Żniwna
-
-Pasieka
-
-Kmieca
-
-Przełajowa
-
-Wilczak
-
-Serbska
-
-Włodarska
-
-Lechicka/Naramowicka
-
-Naramowice
-
-Os. Łokietka
-
-Jasna Rola
-
2'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 38 52 59 |
5 | 13 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 28 43 58 |
19 | 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 37 |
5 | 00 23 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 50 |
6 | 16 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 36 |
11 | 00 19 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych