Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
1'Łacina
-
2'Polanka
-
3'Kórnicka
-
4'Kórnicka
-
5'Politechnika
-
6'Most Św. Rocha
-
7'Pl. Bernardyński
-
8'Wrocławska
-
10'Aleje Marcinkowskiego
-
11'27 Grudnia
-
13'Fredry
-
15'Most Teatralny
-
16'Poznańska
-
18'Wielkopolska
-
20'Armii Poznań
-
21'Żniwna
-
22'Pasieka
-
23'Kmieca
-
25'Przełajowa
-
26'Wilczak
-
28'Serbska
-
29'Włodarska
-
30'Lechicka/Naramowicka
-
31'Naramowice
-
32'Os. Łokietka
-
33'Jasna Rola
-
35'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 08 22 29 43 58 |
5 | 12 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 07 30 53 |
5 | 10 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 19 45 |
6 | 05 35 |
7 | 05 35 |
8 | 05 35 |
9 | 05 35 |
10 | 05 29 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych