Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
1'Wrocławska
-
3'Aleje Marcinkowskiego
-
4'27 Grudnia
-
6'Fredry
-
8'Most Teatralny
-
9'Poznańska
-
11'Wielkopolska
-
13'Armii Poznań
-
14'Żniwna
-
15'Pasieka
-
16'Kmieca
-
18'Przełajowa
-
19'Wilczak
-
21'Serbska
-
22'Włodarska
-
23'Lechicka/Naramowicka
-
24'Naramowice
-
25'Os. Łokietka
-
26'Jasna Rola
-
28'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 15 29 36 50 |
5 | 05 19 32 47 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 17 32 47 |
8 | 02 17 32 47 |
9 | 02 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 47 |
14 | 02 17 32 47 |
15 | 02 17 32 47 |
16 | 02 17 32 47 |
17 | 02 17 32 47 |
18 | 02 17 32 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 14 37 |
5 | 00 17 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 26 52 |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 36 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 |
23 | - |
0 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych