Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Różana
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Łąkowa
-
-Pl. Wiosny Ludów
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Fredry
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Klin
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Sołacz
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Bonin
-
-Św. Leonarda
-
-Os. Winiary
-
-Lutycka Szpital
-
-Piątkowska
Arbeitstage
3 | - |
4 | 28 |
5 | 49 |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 47 |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | 33 |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych