Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Zawady
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
-Gwarna
-
-Zamek
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Św. Czesława
-
-Rynek Wildecki
-
-Kosińskiego
-
-Pamiątkowa
-
-Kolejowa
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Krauthofera
-
-Sielska
-
-Górczyn PKM
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | 45F |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - Hetmańska - Głogowska - GÓRCZYN PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych