Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
1'Żegrze II
-
2'Żegrze III
-
3'Os. Czecha
-
5'Os. Lecha
-
6'Os. Tysiąclecia
-
7'Łacina
-
8'Polanka
-
9'Kórnicka
-
10'Kórnicka
-
11'Politechnika
-
12'Most Św. Rocha
-
13'Pl. Bernardyński
-
14'Wrocławska
-
15'Aleje Marcinkowskiego
-
16'27 Grudnia
-
18'Fredry
-
19'Most Teatralny
-
22'Słowiańska
-
23'Aleje Solidarności
-
24'Lechicka Poznań Plaza
-
25'Kurpińskiego
-
27'Szymanowskiego
-
28'Os. Sobieskiego
Fr/Sa Nacht
23 | 05 35 |
0 | 05 35 |
1 | 05 35 |
2 | 05 35 |
3 | 05 35 |
4 | 05 35G |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 05 35 |
0 | 05 35 |
1 | 05 35 |
2 | 05 35 |
3 | 05 35 |
4 | 05 35 |
5 | 05 35Z |
6 | 22Z |
Pozostałe noce
23 | 08# 35# |
0 | 08# 35# |
1 | 08# 35# |
2 | 08# 35# |
3 | 08# 35# |
4 | 08# 35#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha