Fahrplan
Richtung: Os. Sobieskiego
- BudziszyńskaA
- BudziszyńskaA
- Rondo SkubiszewskiegoA
- WęgorkaA
- Stadion MiejskiA
- DrzewieckiegoA
- GrochowskaA
- OstrorogaA
- Głogowska/HetmańskaA
- ArciszewskiegoA
- ArenaA
- Rondo Nowaka-JeziorańskiegoA
- MatejkiA
- BałtykA
- Rondo KaponieraA
- ZamekA
- RatajczakaA
- Aleje MarcinkowskiegoA
- WrocławskaA
- Pl. BernardyńskiA
- Most Św. RochaA
- PolitechnikaA
- KórnickaA
- PolankaA
- ŁacinaA
- Os. TysiącleciaA
- Os. LechaA
- Piaśnicka RynekA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- SzwedzkaA
- SzwajcarskaA
- FranowoA
- Starołęka PKMA
- BystraA
- Starołęka MałaA
- Rondo StarołękaA
- Rondo StarołękaA
- Os. RzeczypospolitejA
- Os. PiastowskieA
- WioślarskaA
- Rondo RatajeA
- Rondo RatajeA
- SerafitekA
- AWFA
- PółwiejskaA
- WierzbięciceA
- Poznań GłównyA
- Most DworcowyA
- Rondo KaponieraA
- Most TeatralnyA
- SłowiańskaA
- Aleje SolidarnościA
- Lechicka Poznań PlazaA
- KurpińskiegoA
- SzymanowskiegoA
- Os. SobieskiegoA
Richtung: Budziszyńska
- Os. SobieskiegoA
- SzymanowskiegoA
- KurpińskiegoA
- Lechicka Poznań PlazaA
- Aleje SolidarnościA
- SłowiańskaA
- Most TeatralnyA
- Rondo KaponieraA
- Głogowska/HetmańskaA
- Rynek ŁazarskiA
- Park WilsonaA
- Dworzec ZachodniA
- Most DworcowyA
- BałtykA
- MatejkiA
- WojskowaA
- Rondo Nowaka-JeziorańskiegoA
- ArenaA
- ArciszewskiegoA
- Głogowska/HetmańskaA
- Rondo Nowaka-JeziorańskiegoA
- OstrorogaA
- GrochowskaA
- DrzewieckiegoA
- Stadion MiejskiA
- WęgorkaA
- Rondo SkubiszewskiegoA
- BudziszyńskaA
- BudziszyńskaA